Oxford Yaz Okulları

Oxford Yaz Kursları Kılavuzu’na Hoş Geldiniz! 

Bu yaz, Oxford’da mükemmel bir yaz okulu deneyimine hazır mısınız?

Oxford Yaz Kursları Kılavuzu, öğrencilerin her yıl Oxford’da en iyi yaz okullarını bulmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Derslere göz atmak, kurs sağlayıcıları keşfetmek ve bunlardan hangisini en iyi Oxford Yaz Okulu olarak puanladığımızı öğrenmek için kapsamlı kılavuzumuzdan yararlanın. 250’nin üzerinde ders, 50’den fazla kampüs ve 30’dan fazla kurs sağlayıcının yer aldığı kılavuzumuz kadar kapsamlı ve yol gösterici başka bir Oxford yaz kursları rehberi yoktur.

Oxford Yaz Okulları Kılavuzu’ndan Nasıl Yararlanırsınız?

Her yıl bu kadar çok yaz okulu seçeneği varken, okulların sunduğu akademik ve kültürel deneyim olanaklarına göre size en uygun olan programı bilinçli bir şekilde seçmek çok önemlidir. Tarafsız puanlama sistemimiz ile her yıl Oxford’daki en iyi yaz okullarını bulup öğrencilere, ebeveynlere ve gruplara faydalı bir rehber olmaya çalışırız. Eğitim kalitesi, Oxford deneyimi, öğrencilerin yararlanabileceği tesisler, kültürel programlar ve daha pek çok etmeni dikkate alarak okul sıralamamızı belirleriz.

İletişim ve Danışmanlık Hizmeti 

Oxford’da bu kadar fazla yaz okulu seçeneği varken en uygun okulu bulmaya çalışmak size göz korkutucu gelebilir. Danışmanlarımız, gereksinimlerinize en uygun yaz okuluyla sizi eşleştirmek için yardıma hazırdır. Aşağıdaki formu doldurarak ya da apply@oxfordsummerschools.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek ilk adımı atın. 

Bize Ulaşın

Oxford’daki En İyi Yaz Okulları

Yaz mevsimi, lise öğrencilerinin ufuklarını genişletmeleri, yeni deneyimler yaşamaları ve dünyanın dört bir yanından çeşitli insanlarla tanışmaları için mükemmel bir fırsat sunar. Yaz okuluna gitmek için, dünyanın en iyi üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan ve eşsiz güzellikte tarihi bir dokuya sahip olan Oxford’dan daha iyi bir seçenek bulmak zordur. 

13-18 Yaşlarındaki Öğrencilere Yönelik En İyi Oxford Yaz Kampları

Okuldaki yorgunluğun ardından yaz mevsiminde de eğitim alma fikri, 13-18 yaşları arasındaki bir öğrencinin aklına ilk gelen şey olmayabilir! Fakat yaz okuluna gitmek, normal okullarda edinilemeyecek akademik ve kültürel öğrenim fırsatlarına erişim sağlar. Bundan faydalanmanın en iyi yolu da, Oxford’da genç öğrencilere sunulan yaz kamplarıdır. Çok sayıda kurs ve sağlayıcı arasından özenle seçtiğimiz, genç öğrencilere yönelik en iyi Oxford yaz kamplarına aşağıdan erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Oxford’da 19 Yaş Üzeri Yetişkinlere Yönelik En İyi Yaz Okulları

Yaz okullarının büyük çoğunluğunun temel hedef kitlesi lise öğrencileri olmakla birlikte, Oxford’un sunduğu kültürel ve eğlenceli deneyimlerle birleşen hayranlık verici akademik programların yer aldığı, yetişkinlere yönelik Oxford yaz okulları da vardır. Hem bu akademik programlardan yararlanıp hem de Oxford’daki en iyi restoranlara ve tarihi barlara gidebilir, en keyifli gece hayatı deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Oxford’da yetişkinlere yönelik en iyi yaz okullarımızın listesine buradan erişebilirsiniz.

Okullar ve Gruplar İçin

Bu yaz Oxford’a grup olarak bir eğitim seyahati organize etmeyi düşünüyorsanız, programınıza yönelik en iyi seçenekleri görüşmek için lütfen apply@oxfordsummerschools.com adresiyle iletişime geçin. Danışman ekibimiz, okulunuz veya grubunuza en uygun yaz programını tasarlamaktan memnuniyet duyacaktır. Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

  • Akademik ve ders dışı aktivitelerin en uygun bileşimi sunarak programınızı tasarlama,
  • Birleşik Krallık içerisindeki seyahatlerinizi düzenleme,
  • Vize konusunda destek sunma,
  • Birleşik Krallık’taki tarihi alanlara ziyaretler düzenleme,
  • Kaldığınız süre boyunca grubunuz için çeşitli konularda destek sağlama. 
Bize Ulaşın

Program Kapsamındaki Branşlar

Hedeflerinizle eşleşen en iyi kursu bulun. Aşağıdaki branşlardan dilediğinizi seçebilirsiniz:

Başlayın

Oxford’u Keşfedin!

Yaz mevsimini Oxford’da geçirmek nasıl olurdu, merak ediyor musunuz? Kılavuzumuz, Oxford yaz okulu deneyiminiz esnasında, spor oyunlarından üniversite turlarına kadar ilginizi çeken ne varsa size yapmadığınız hiçbir şeyin kalmadığını hissettirecek bir sağlayıcı bulmanızı temin eder.

Oxford’u Keşfedin

Cambridge Yaz Okulları

Oxford’da bir yaz okuluna gitmeyi düşünüyorsunuz. Peki Cambridge yaz okullarına da bir göz atmaya ne dersiniz? Kadim üniversite kampüslerine, parke taşlı dar caddelere ve Cam Nehri’nde kürek çekmek gibi hoş etkinliklere ev sahipliği yapan Cambridge, yaz okulu öğrencilerine çok sayıda unutulmaz deneyim sunar. Dünyanın her yerinden lise öğrencilerine ve yetişkinlere hizmet veren Cambridge’deki en iyi yaz okullarının özenle hazırlanmış bir listesi sitemizde mevcuttur.

(13-15 Yaşa Yönelik Kurslar) (16-18 Yaşa Yönelik Kurslar) (19+ Yaşa Yönelik Kurslar) (Cambridge’i Keşfedin)
Contact us using the form below and a member of our applications team will be in touch.